Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÁNOČNÍ TURNAJE

Stolní tenis - Štěpánský turnaj 2017

Turnaje se zúčastnilo 28 hráčů.

 

Všechny fotky a výsledky naleznete 

 
 

Jak už je našeho klubu napsané, první Vánoční turnaj se odehrál v r. 1983. Od té doby se koná každý rok vždy na Štěpána 26.12.

 

Kromě domácích hráčů, se pravidelně sjíždí i naši odchovanci nebo pozvaní hráči a kamarádi.

 

Fotky z turnajů můžete najít

 

Vítězové turnajů:

1983 - Batrla, Luzum, Janča ml.

1984 - Janča, Luzum, Batrla

1985 - Luzum, Janča ml., Batrla

1986 - Luzum, Janča ml., Voznica

1987 - Luzum, Voznica, Batrla

1988 - Luzum, Voznica, Kuchařič

1989 - Luzum, Cigánek Jos., Batrla

1990 - Luzum, Kuchařič, Cigánek

1991 - Kuchařič, Luzum, Tureček

1992 - Tureček, Luzum, Kuchařič

1993 - Kuchařič, Tureček, Luzum

1994 - poprvé zaveden i turnaj pro mládež

muži: Oláh E., Tureček, Luzum

dorost: Luzum J. ml., Buček K., Vízdal

žái: Příkaský Zb., Blahušek F., Chabiča P.

1995 - muži: Kuchařič, Oláh, Tureček

dorost: Luzum ml., Buček, Vízdal

žáci: Brabec D., Tomšej V., Drábek

1996 - muži: Tureček, Oláh, Cigánek

dorost: Príkaský, Chabiča, Blahušek

žáci: Zimák R., Kolář D., Juryca D.

1997 - muži: Cigánek, Kuchařič, Tureček

dorost: Příkaský, Chabiča, Blahušek

žáci: Kolář, Zimák, Juryca

1998 - muži: Kuchařič, Tureček, Luzum st.

dorost: Blahušek, Chabiča, Kostelecký J.

žáci: Zimák, Kolář, Juryca

1999 - muži: Tureček, Kuchařič, Dočekal P. (Kyjov)

dorost: Juryca, Kolář, Zimák

žáci Drábek Milan, Hnilica, Hynek

2000 - muži: Kuchařič, Příkaský, Krakovič P. (Kyjov)

dorost: Kolář, Drábek Milan, Juryca

žáci: Drábek Michal, Opavský D., Rosypálek

2001 - muži: Tureček, Jelínek (Kyjov), Krakovič (Kyjov)

dorost: Drábek Milan, Vrabec, Blaha Roman

žáci: Opavský A., Zouhar, Opavský D.

2002 - muži: Tureček, Malošek, Dočekal (Kyjov)

dorost: Drábek, Vrabec, Okáník

žáci: Machala, Veselý, Valuch

2003 - muži: Tureček, Kuchařič, Krakovič (Kyjov)

žáci: Doležal, Opavský, Škromach

2004 - muži: Kuchařič, Tureček, Příkaský

žáci: Henčl, Škromach, Valuch

2005 - muži: Tureček, Cigánek, Hála (Ježov)

žáci: Henčl, Valuch, Broček

2006 - Burda, Cigánek, Pecha (všichni z Bystřice)

žáci: Henčl , Valuch, Broček

2007 - muži: Příkaský, Kuchařič, Daněčková (Ježov)

žáci: Henčl, Valuch, Salaba

2008 - muži: Kuchařič, Příkaský, Hála (Ježov)

žáci: Rybecký Jakub, Vymyslický St. ml., Hameed Samir

2009 - muži: Kuchařič, Příkaský, Hála (Ježov)

žáci: Rybecký Jakub, Vymyslický St. ml.

2010 - muži: Malošek,Příkaský,Drábek

žáci: Chvátal, Slabý, Rybecký

2011 muži: Chvátal A., Příkaský, Krakovič (Kyjov)

žáci: Chvátal, Rybecký

2012 - muži: Vavřinec Charvát (Kobylí), Milan Drábek (Rohatec), Jiří Kordula (Ratíškovice)

2013 muži: Zbyněk Příkaský, Vavřinec Charvát (Kobylí), Antonín Chvátal

žáci: T.Chvátal, J. Rybecký, C. Veselá

2014 - muži: Zbyněk Příkaský, Tomáš Chvátal, Jiří Kuchařič (Ratíškovice)

2015 - muži: David Kolář, Jiří Kordula (Ratíškovice), Milan Drábek

2016 - muži: Zb. Příkaský, Tomáš Chvátal , Vavřinec Charvát (Kobylí)

2017 - muži: Tomáš Chvátal, J. Kuchařič (Ratíškovice) , Zbyněk Příkaský

 
 

 

Poslední fotografie


Facebook


Konečné umístění 2017/18





Krajská soutěž II.C
Rohatec A - 4.místo

Okresní přebor
Rohatec B - 1.místo

Okresní přebor
Rohatec C - 4.místo

Okresní základ
Rohatec D - 11.místo